Çağatay Ulusoy ticarete atıldı! Amerika'da...

Oyunculuktaki başarısını ticarete taşımak için geçtiğimiz aylarda kolları sıvayan Çağatay Ulusoy, kardeşi ile ortak olup Türk çayını ABD’de pazarlamaya başladı. Ünlü oyuncu, Rize’de yetiştirilen Karadeniz çayı ile ticarete atıldı.

Magazin

Çağatay Ulusoy ticarete atıldı! Amerika'da... Oyunculuktaki başarısını ticarete taşımak için geçtiğimiz aylarda kolları sıvayan Çağatay Ulusoy, ilk atılımını Türk çayıyla yaptı. Ulusoy, sık sık gittiği Amerika'nın Los Angeles eyaletinde 'Teakina' adında bir soğuk çay firması kurdu.

Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu!

Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu!Yakışıklı oyuncu, işin başına da kardeşi Atalay Ulusoy'la bir arkadaşını geçirdi. Firma, Rize'de yetiştirilen Karadeniz çayını ABD'de şişeleyip satmaya başladı. Şişesi 36 dolardan (207 lira) satılan organik Karadeniz çayı, Amerikalılar'dan kısa sürede büyük ilgi gördü.


Çağatay Ulusoy'a büyük şok! Rafa kalktı!

Çağatay Ulusoy'a büyük şok! Rafa kalktı!TEACARETE ATILDI

Türk çayını ABD'de satmaya başlayan Ulusoy, bu sayede ticarete adım attı. Ulusoy, Türk çayının ardından Türk kahvesi ve lokumu da ABD'de satmayı planlıyor.. (Kaynak: ahaber.com.tr)

Çağatay Ulusoy'a kilo aldıran sebep belli oldu!

Çağatay Ulusoy'a kilo aldıran sebep belli oldu!Çağatay Ulusoy yeni sinema filmi için keşifte!

Çağatay Ulusoy yeni sinema filmi için keşifte!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: