Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın ayrıldı mı?

Çağatay Ulusoy ve 3 yıldır aşk yaşadığı Duygu Sarışın'ın ayrıldığı iddia edildi. Ayrılığın sebebi olarak ise Sarışın'ın Çağatay Ulusoy'un eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı kıskanması olarak gösterildi.

Magazin

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın ayrıldı mı? 'İçerde' dizisinde birlikte rol alan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'ın arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. 3 yıldır bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren çiftin ayrıldığı iddia edildi. İkilinin ayrılık sebebi olarak ise Sarışın'ın Serenay Sarıkaya'yı kıskanması gösterildi.

Çağatay Ulusoy'la Duygu Sarışın'ın aşk yuvası!

Çağatay Ulusoy'la Duygu Sarışın'ın aşk yuvası!Çağatay Ulusoy, önceki günlerde eski aşkı Serenay Sarıkaya'nın Instagram'da fotoğrafını beğenmişti. beğeniyi sonra geri çeken Ulusoy, konu hakkında konuşmazken, Sarıkaya görüntünün photoshop olabileceğini ve kendisinin konu hakkında bir bilgisi olmadığını ifade etmişti.

Yaşanan bu olay sonrası Duygu Sarışın'ın kıskançlık krizine girdiği ve ikilinin ayrıldığı öne sürüldü. Çağatay Ulusoy'un evini terk eden Duygu Sarışın, aynı semtte oturan ablasının evine taşındı.

Çağatay Ulusoy: Biz böyle mutluyuz

Çağatay Ulusoy: Biz böyle mutluyuzÇağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'dan ilk kare!

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'dan ilk kare!

Bunlarda ilginizi çekebilir: