Çağatay Ulusoy villayı alamayınca kiralamış

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisinde ana karakteri canlandıracak olan Çağatay Ulusoy, yorucu dil eğitimi ve oyunculuk derslerinden sonra dinlenmek için kendini doğaya vurdu! Zekeriyaköy'de villa kiralayan Çağatay Ulusoy'un burayı alamayınca kiraladığı söyleniyor.

Magazin

Çağatay Ulusoy villayı alamayınca kiralamış İşte Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt'un yazısı...

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisinde ana karakteri canlandıracak olan Çağatay Ulusoy, bu yüzden yaklaşık beş ay Los Angeles'ta İngilizce'sini geliştirmek için çalışmış ve ileri oyunculuk dersleri almıştı. Bu yılın başında Türkiye'ye dönen Ulusoy, Los Angeles'taki hareketli şehir hayatından yorulmuş olmalı ki, İstanbul'da kendini doğaya vurdu! Pek çok ünlü isim gibi Zekeriyaköy'de oturmak isteyen yakışıklı oyuncu, Cansit Villaları'ndan kendisine lüks bir villa kiraladı.

Gözler Çağatay Ulusoy'da!

Gözler Çağatay Ulusoy'da!
EV SAHİBİ İNDİRİM YAPMAMIŞ!

Zekeriyaköy'de oturan bir arkadaşım, Çağatay Ulusoy'un 600 metrekare büyüklüğündeki dört katlı, havuzlu evi görür görmez bayıldığını ve hemen kiraladığını söyledi. Yakışıklı oyuncuyu, evin en çok etkileyen tarafı da, ormana bakan iki dönümlük arazisi olmuş.

Çağatay Ulusoy da doğaya kaçtı!

Çağatay Ulusoy da doğaya kaçtı!
ALAMAYINCA KİRALAMIŞ

Bu arada Çağatay Ulusoy, kiracı olarak oturmaya başladığı bu evi ilk önce satın almak için uğraşmış. Ancak evin sahibi 1.5 milyon dolardan bir dolar aşağı düşmemiş. Ulusoy da, "Bu kadar para veremem" deyip evi aylık 4 bin dolara kiralamış.

Çağatay Ulusoy'a Serenay Sarıkaya sorulunca..

Çağatay Ulusoy'a Serenay Sarıkaya sorulunca..BÖLÜM BAŞI 50 BİN TL!

Reyting rekorları kıran bir dizide oynayan, reklam filminde boy gösteren Ulusoy, acaba 1.5 milyonu denkleştiremedi mi yoksa bu kadar parayı bir eve yatırmak istemedi mi, bilmiyorum. Bu arada Çağatay Ulusoy'un Netflix'teki dizi için bölüm başına 50 bin TL alacağı konuşuluyor. Belki de diziden kazanacağı parayla kirada oturduğu evi almayı planlamıştır!!! (Kaynak: sabah.com.tr)

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: