Çağatay Ulusoy'a kilo aldıran sebep belli oldu!

Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'un son görüntüsü hayranlarını şoke etmişti. 100 kiloya çıkan oyuncunun kilo almasının altında yatan sebep belli oldu. 2. Sayfa'nın haberine göre Ulusoy'un efsane pehlivan Koca Yusuf'u canlandıracağı için kilo aldığı öğrenildi. Koca Yusuf, 1.80 boyunday ve 110 kiloydu.

Magazin

Çağatay Ulusoy'a kilo aldıran sebep belli oldu! Oyunculuğuyla olduğu kadar görüntüsüyle de beğeni toplayan Çağatay Ulusoy'un kaslarını gitmiş, yerine göbek gelmişti. Genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı aldığı kilolarla herkesi şoke etmişti. Yeni bir görünüme bürünen Çağatay Ulusoy, "Nerede o eski Çağatay" dedirtmişti.


Çağatay Ulusoy'un kilo almasının altındaki sebep ortaya çıktı. Başarılı oyuncunun efsane pehlivan Koca Yusuf'u canlandıracağı için kilo aldığı öğrenildi. Efsane pehlivan 1.80 boyunda ve 110 kilodaydı. Boyu 1.80 olan Çağatay Ulusoy da bu rolü için 100 kiloya çıktı.

Çağatay Ulusoy'un son hali şoke etti!

Çağatay Ulusoy'un son hali şoke etti!Çağatay Ulusoy yeni sinema filmi için keşifte!

Çağatay Ulusoy yeni sinema filmi için keşifte!Çağatay Ulusoy kolları sıvadı! Şimdi de o işe atılıyor

Çağatay Ulusoy kolları sıvadı! Şimdi de o işe atılıyor

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: