Çağatay Ulusoy'lu 'Kağıttan Hayatlar'ın fragmanı olay oldu!

Çağatay Ulusoy, “Kağıttan Hayatlar”ın tanıtımda oyunculuğuyla dikkat çekti. Sosyal medyada “O artık yakışıklılığının arkasına sığınmıyor, kendini aştı” yorumları yapıldı!

Dizi Galeri

Çağatay Ulusoy'lu 'Kağıttan Hayatlar'ın fragmanı olay oldu! Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı, OGM Pictures tarafından hayata geçirilen 'Kağıttan Hayatlar' isimli filmin fragmanı yayınlandı. Netflix'te yayınlanacak olan filmin fragmanını izleyenler sosyal medyada Çağatay Ulusoy'un oyunculuğuna övgüler yağdırdı. Ulusoy'la ilgili “O artık yakışıklılığının arkasına sığınmıyor, kendini aştı” şeklinde yorumlar yapıldı.

Kağıttan Hayatlar, 12 Mart 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.


Kağıttan Hayatlar'ın konusu:

İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı... Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, farkedemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: