ÇAĞDAŞ-I SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ..

22 Ekim – 5 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleşen Çağdaş-I isimli Resim ve heykel sergisi Çağdaş Türk Resmi’nin önemli yirmi bir sanatçısının karma eserlerinden oluşuyor.

Magazin

ÇAĞDAŞ-I SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.. Çağdaş Türk Resmi’nin son yıllarda kazandığı başarılar ve akabinde gelen ivmelenme, yurt içinde ve dışında bir çok etkinliği beraberinde getirerek plastik sanatların değerini büyük ölçüde artırmıştır.

Sanat ortamının bu denli önem kazanması ve ön planda değerlendirildiği su dönemde Bali Art Galery sezonun ilk etkinliğinde Adem Genç , Adnan Çoker , Ahmet Güneştekin, Ahmet Oran, Burhan Doğançay, Devrim Erbil, Ebru Uygun, Ekrem Yalçındağ , Ergin İnan , Ferruh Başağa , Güngör Taner, Haluk Özden, Maria Kılıçlıoğlu, Mehmet Uygun, Mithat Şen, Mustafa Ata, Ömer Uluç, Özdemir Altan, Şadan Bezeyiş, Zekai Ormancı, Zeki Arslan gibi Çağdaş Türk Resmi’nin önemli sanatçılarından oluşan karma sergi 22 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında sanatseverler tarafndan yoğun ilgi gördü..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: