Çağla Cabaoğlu Gallery'den sergi keyfi

Çağla Cabaoğlu Gallery'den 2 özgün ve iddialı sergi

Kültür-Sanat

Çağla Cabaoğlu Gallery'den sergi keyfi
Çağdaş Türk Sanatı’nda özgün bir çizgi geliştirme ilkesini benimseyen ve 2000 senesinden bu yana gerçekleştirdiği heykel, resim, fotoğraf, video-art ve enstalasyon sergileri ile adından sıkça söz ettiren Çağla Cabaoğlu Gallery, 16 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında; hem Nişantaşı-Lalezar Apartmanı 2.katındaki galerisinde, hem de yine aynı binanın 3.katında proje alanı olarak eklediği yeni mekanında 2 farklı özgün ve iddialı sergiye ev sahipliği yapıyor.


Galeri mekanında; çalışmalarının merkezine “görsel algı” ve onun varyasyonlarını yerleştiren Sanatçı Emre Namyeter’in “Şimdi Değil” adlı sergisi izlenirken, üst kattaki proje alnında ise bizi sürpriz bir sergi bekliyor. Fotoğraf sanatçısı olarak yakından tanıdığımız Şenol Altun bu kez ışık saçan heykesi objeleri ile karşımıza çıkıyor. “Aydınlatan Heykeller” sergisi sizi de şaşırtacak...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: