ÇAĞLA, EBRU'NUN REKORUNU KIRDI

Geçen cumartesi günü oğlu Kuzey'i dünyaya getiren Çağla Şikel, hamileliği süresince yalnızca 6,5 kilo alarak Ebru Şallı'nın rekorunu kırdı...

Magazin

ÇAĞLA, EBRU'NUN REKORUNU KIRDI Hamilelikte alınan kilolar kadınların en büyük dertlerinden biridir. Ancak son zamanlarda ünlü kadınlar art arda gebelik dönemlerinde kilo almama rekorları kırmaya başladı.

Hamileliğinin 8'inci ayında normal bir doğumla oğlu Kuzey'i dünyaya getiren ünlü manken Çağla Şikel, ünlüler dünyasında yeni bir rekora da imza attı. Amerikan Hastanesi'nde 2 kilo 770 gram olarak dünyaya gelen bebeğinin sağlığı gayet yerinde...

İDEALİ 12-15 KİLO

Ancak güzel mankenin hamileliği boyunca sadece 6.5 kilo alması, yeni bir tartışma konusunu beraberinde getirdi. 5 yıl önce oğlu Beren'i dünyaya getirirken hamileliğinde 7 kilo alan Ebru Şallı'nın "rekorunu kıran" Çağla Şikel, her ne kadar kilo almamak için özel bir uğraş vermediğini söylese de bu durumun sağlıksız olduğu görüşünde birleşen uzmanlar, "İdeali 12-15 kilo" diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: