Çağla sıfırı tüketti!

Sıfır bedene düşen Çağla Şıkel'in vücudu alarm verdi, çareyi doktorda buldu!

Magazin

Çağla sıfırı tüketti! Sıfır bedene düşen Çağla Şıkel'in vücudu alarm verdi. Sağlık sorunları başlayınca çareyi doktorda bulan ünlü manken, uzman gözetiminde kontrollü olarak toparlanacak.

Herkes kilo vermeye çalışırken Çağla Şıkel alamamaktan şikayetçi. Aşırı kilo verince sıfır bedene kadar düşen Şıkel, zor günler geçiriyor. Vücut direnci düşen manken-sunucu, profesyonel ellerden yardım almaya karar verdi. İki çocuk annesi olmasına rağmen manken kariyerinin ilk günlerini aratmayan yıldızın kemikleri sayılmaya başlandı. Bu durum ciddi sağlık problemleriyle birlikte hastalıkların habercisi oldu.

AİLEDEN DE UYARI GELDİ
Yakın çevresi ve ailesinin de zayıflık konusundaki düşünceleri üzerine Şıkel'i radikal bir karar almaya itti. Sağlık problemlerinin baş göstermemesi için ünlü manken, doktora başvurmaya karar verdi. Şıkel, kendisi için hazırlanacak özel beslenme programıyla, uzman gözetiminde kontrollü kilo almaya çalışacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: