Çağla Şıkel alay konusu oldu!

Çağla Şıkel, Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden Sıla'ya destek olan ünlülerden biri olarak sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Ancak Ahmet Kural yerine Arda Kural yazınca sosyal medyada alay konusu oldu.

Magazin

Çağla Şıkel alay konusu oldu! Şarkıcı Sıla, oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia ederek 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Sıla'nın yaşadıklarının ardından birçok ünlü isim şarkıcıya destek oldu. Oyuncu ve manken Çağla Şıkel de o isimlerden biriydi. Ancak Şıkel'ın Sıla'ya destek vermek için yaptığı paylaşımdaki hata, alay konusu olmasına sebep oldu.

Çağla Şıkel, Sıla'nın yaşadığı şiddet olayında "Geçmiş olsun dünya güzeli" diyerek şarkıcıya destek veri. Ancak Çağla Şıkel, paylaşımına Ahmet Kural yerine oyuncu Arda Kural'ın adını yazınca sosyal medyada olay oldu. Şıkel'in yaptığı paylaşıma ilk tepki ise gönderide adı geçen adı geçen Arda Kural'dan geldi. Twitter'dan açıklama yapan Kural, "Hangi ara Sıla'yı dövmüşüm hatırlamıyorum, sevgili olduğumuzu bile şimdi öğreniyorum" dedi.

İşte o paylaşım:


Sıla, Ahmet Kural'dan ilk kez dayak yememiş!

Sıla, Ahmet Kural'dan ilk kez dayak yememiş!Sıla'nın tanıkları dinlendi! Whatsapp mesajı savcılığa sunuldu!

Sıla'nın tanıkları dinlendi! Whatsapp mesajı savcılığa sunuldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: