Çağla Şıkel: "Burak'tan sonra Alişan..."

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri, dün akşam gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Geccede "En güzel cilt" ödülünü alan ünlü model Çağla Şıkel, tören öncesi sorularımızı yanıtladı. Şıkel, yakın arkadaşı Alişan hakkında "Babalık duygusunu tattığı için kat be kat olgunlaşacağını düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

Magazin

Çağla Şıkel: "Burak'tan sonra Alişan..." Yıllara meydan okuyan güzelliği ile adından söz ettiren Çağla Şıkel, güzellik sırrını şu sözlerle açıkladı:

"Sır değil aslında bu çok bilinen bir gerçek, beslenme. Yediğimiz içtiğimiz her şey cildimize yansıyor çünkü. Dışarıdan da her zaman desteklemek taraftarıyım cildi. Kozmetik ve dermatolojik ürünlerle… bol su içmek bence en büyük sır."

Çağla Şıkel’den örnek hareket…

Çağla Şıkel’den örnek hareket…Tv programı, YouTube kanalı ve defilelerle yoğun bir çalışma hayatı olan iki çocuk annesi ünlü model, çalışmayı sevdiğini belirtip "Hayatı bisiklet kullanmaya benzetiyorum. Durursam bütün enerjim düşermiş gibi geliyor. O yüzden de sürekli üreterek, çalışarak motive oluyorum. Aksine yorgunluğu hissetmiyorum bile. " dedi.

Yakın arkadaşı Alişan'ın yeni doğan oğlu Burak hakkında konuşan Şıkel, "Çok tatlı bir bebek. Çok sağlıklı ve her şeyden önce çok şanslı bir bebek. Çünkü Alişan gibi bir babası, Buse gibi bir annesi var. Bunu büyüdüğünde anlayacak." ifadelerini kullandı.

Yakın arkadaşı Alişan'ın baba olduktan sonraki değişimini değerlendiren Çağla Şıkel "Ben Alişan’ın bundan sonra kafasına takmaması gereken şeyleri, takmayacağını. çevresiyle değil de daha çok ailesel bir hayat yaşayacağını, babalık duygusunu tattığı için kat be kat olgunlaşacağını düşünüyorum. Ve öyle olduğunu da her gün görüyorum."dedi.

Çağla Şıkel'den olay paylaşım!

Çağla Şıkel'den olay paylaşım!Ünlüler akın etti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: