Çağla Şıkel, Emre Altuğ'a sorulan soruya çok kızdı!

Emre Altuğ'a sorulan soru eski eşi Çağla Şıkel'ı çıldırttı.

Magazin

Çağla Şıkel, Emre Altuğ'a sorulan soruya çok kızdı! Emre Altuğ'un önceki gecce Karaköy'de gezerken muhabirlere geçtiğimiz günlerde bir muhabirin kendisine “Cici baba olmak hoşunuza gider mi?” diye sorduğunu söyledi.

Bu sorunun kendisini çok üzdüğünü belirten Altuğ, "Ben çok alıngan bir insanım. O soruya çok kızdım. Birbirimize anlayış gösterelim." dedi.

Emre Altuğ'un eski eşi Çağla Şıkel de bu soruya çok kızdı. Şıkel bu soru üzerine Instagram'dan sert bir yazı yazdı. İşte o yazı;

"Çocuklarımın babasına gidip "Cici baba olmak hoşunuza gider mi" diye soran gazeteci arkadaşlar veya arkadaşlar!Ne hale geldiniz siz ya! " İşimiz bu bizim" kisvesi altında ne zamandan beri haddinizi aşmaya başladınız? Malzeme toplayabilmek adına insanları inciterek, damarlarına basarak belki de "üzerek" sormak mı!işiniz. Hayır bu sizin ahlaksızlığınız! Böyle bir soruyu çocuklarımın babasına sorma sebebiniz eğer benim açıklamalarım ise bundan sonra konuyla ilgili benden tek kelime duyamayacaksınız!!!"


Emre Altuğ'u kızdıran soru

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: