Çağla Şıkel: Emre'yi çok seviyorum ama...

Antalya'da'da bir gelinlik firmasının düzenlediği defilede podyuma çıkan Çağla Şikel, eski eşi Emre Altuğ ile yeniden evleneceği iddialarına değinirken, "Emre'yi gerçekten çok seviyorum. Şükürler olsun ki çocuklarımın babası kendisi. Bu büyük bir şans. Fakat bu tekrar bir araya geleceğimiz, evleneceğimiz anlamına gelmiyor" dedi.

Magazin

Çağla Şıkel: Emre'yi çok seviyorum ama... "PODYUMLARI BIRAKMAM"

Defile öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken Çağla Şikel ise mankenliği bırakmanın bir yaşı olduğuna inanmadığını söyledi. "Bu kadar sevilirken, kendime bu kadar iyi bakıyorken, iyi görünüyorken, hala bir talep varken ve el üstünde tutuluyorken bırakmayı düşünmüyorum" diyen Şikel, "Podyuma çok çıkamıyorum. Dizi çekimlerim var, Youtube kanalım var. Bunlarla da ilgilenmek zorundayım. Seçici davranıyorum" dedi.

"EMRE ALTUĞ İLE YENİDEN EVLENECEK" İDDİALARI

Eski eşi şarkıcı Emre Altuğ'la yeniden evlenecekler yönündeki iddialara da yanıt veren Çağla Şikel, şunları kaydetti:

"İnsanlar bizi beraber görmek isteyebilirler ama bizde öyle bir şey yok. Bu nedenle her seferinde söylüyorum ki, insanların kafasında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen iki anne babayız. Sevgili anlamında, karı koca anlamında yollarımızı ayırmış olsak bile çocuklarımız için görüşüyor ve sohbet ediyoruz. Bu tekrar bir araya geleceğiz anlamında olmuyor. Bizim böyle bir düşüncemiz, fikrimiz asla yok. Emre'yi gerçekten çok seviyorum. Çok çok iyi bir insan, şükürler olsun ki, çocuklarımın babası kendisi. Bu büyük bir şans. Fakat bu tekrar bir araya geleceğimiz, evleneceğimiz anlamına gelmiyor." (DHA)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: