Çağla Şıkel: “Hayatıma biri girebilir”

Çağla Şıkel, önceki gün çocukları Kuzey ve Uzay’la Etiler'de görüntülendi. Çocuklarıyla sinema keyfi yapmaya hazırlanan Şıkel, patlamış mısır aldığı sırada soruları yanıtladı. Hakan Akkaya'nın ABD'de gerçekleştirdiği defilede podyuma çıkan Şıkel,”Her sene başarısı birazcık daha katlanıyor. Bir modacının oraya gitmesi, bilinirliği arttırıyor ülkemizin. Onun tabi çok büyük heyecanını yaşıyoruz açıkçası orada. döndüğümüzde de burada çok gurur duyuyoruz’ diye konuştu.

Magazin

Çağla Şıkel:  “Hayatıma biri girebilir” Manken ve model Çağla Şıkel, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. ‘Hayatıma kimseyi almıyorum, çok az kişi var ' açıklaması Şıkel'e hatırlatınca,”Bugün de haber çıkmış, aslında bir şey demek istemedim. söylemek istediğimi de söyledim ima etmeye de çalışmadım. Hayatıma kimseyi almayacağım gibi şeyler yazmışlar bugün, hiç öyle bir şey yok. Normal bir insanım yani bende. Hayatıma biri girebilir yani' dedi.

Çağla Şıkel New York podyumunu salladı!

Çağla Şıkel New York podyumunu salladı!“ÇOK AŞIK OLMAM LAZIM”

Adının işletmeci Aydın Gürhan'la anıldığı hatırlatılan Şıkel,”Yok, yok, yok. Olsa yanımda olur zaten, benimle koşturuyor olurdu. Şunu demek istedim herhangi bir aşk yaşamam, çok aşık olmam lazım, birisini yanımda görmeniz için dedim. Yanımda görürseniz gördüyseniz çok aşık olmuşumdur. Ve görürsünüz yani yanımda bu asla bir saklama olmaz' diye konuştu.

Çağla Şıkel’den göbekli video!

Çağla Şıkel’den göbekli video!ÇAĞLA ŞIKEL’DEN MUHABİRLERE İLGİNÇ ÇIKIŞ!

Bir muhabirinin, Emre Altuğ'la ayrılığının ardından kısa sürelide mi, birlikteliğiniz olmadı mı? sorusuna Şikel,”O seni hiç ilgilendirmez ama hiç ilgilendirmez. Göreceğiniz zaman görürsünüz yani' diye konuştu. O zaman çok aşık olmadınız sorusuna,”Ona bakacağız' şeklinde konuşup soruyu geçiştirdi. (Kaynak: Emre Çevik / sozcu.com.tr)


Çağla Şıkel aşk iddialarına yanıt verdi!

Çağla Şıkel aşk iddialarına yanıt verdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: