ÇAĞLA ŞİKEL, IVANA'YI İKİYE KATLADI!

Çağla Şikel, Ivana Sert'in 25 bin liralık haftalık ücretini ikiye katlayıp 50 bin liraya kanalla anlaştı.

Magazin

ÇAĞLA ŞİKEL, IVANA'YI İKİYE KATLADI! Çocuklarının doğumundan sonra ekranlara ara veren Çağla Şıkel televizyona hızlı bir geri dönüş yaptı. Şıkel, geçen yıl Ivana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini yaptığı 'Bugün Ne Giysem? ' isimli programa jüri olarak katıldı. Çağla Şıkel, programın yayınlandığı kanalla haftalık 50 bin liraya anlaştı.

'KONUŞMAYIN ' UYARISI
Bunu duyan Ivana Sert'in program yapımcılarına 'Ben niye 25 bin alıyorum ' dediği iddia edildi. Ancak yapımcıların bu konuda herhangi bir tartışma istemediklerini belirtmesi üzerine konu kapandı. Modacı Hakan Yıldırım ve Uğurkan Erez ise alınan ücretlerle ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

'BEN KENDİ ALDIĞIM RAKAMA BAKARIM '
Çağla Şıkel'in aldığı ücretle ilgilenmediğini söyleyen İvana Sert, 'Çağla çok güzel ve enerjisi yüksek bir kız. Güzel güzel çalışıyoruz. Bizde tartışma ve kompleks yok. Güzel kadını kıskanmam, severim ben. Kimin ne aldığı da benim umurumda değil. Ben kendi aldığım rakama bakarım. Bu işlere karışmam ' dedi.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: