Yürek hoplatan defile

Ünlü akını yaşanan Cengiz Abazoğlu defilesinde davetliler mankenlerle yarıştı. Ünlü modeller, Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç giydiği iddialı ve seksi mayolarla gecceye damgasını vurdu.

Magazin

Yürek hoplatan defile Sıla, Ziynet Sali, Ebru Şallı, Deniz Akkaya, Pınar Tezcan, Gül Gölge Saygı, Başak Dizer, Feryal Gülman, Berrin Zorlu, Işıl Reçber gibi sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü gecceye akın etti.

Doğum sonrası ilk kez defileye çıkan Wilma Elles’i eşi Kerem Göğüş yalnız bırakmazken şarkıcı Sıla ise ‘‘Cengiz isterse podyuma çıkarım’’ dedi.

Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Yüksel Ak ve Merve Büyüksaraç gibi Türkiye’nin en gözde top modelleri ve yerli-yabancı 41 modelin podyuma çıktığı adl+cengiz abazoğlu defilesinde, güzeller iddialı kıyafetleriyle nefes kesti. Merakla beklenen adL+Cengiz Abazoğlu defilesi muhteşem showu ile kış sezonunu açtı. Defile sonunda Cengiz Abazoğlu ve 41 model, siyah kıyafetleriyle sonsuz barış mesajı verdi.

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu ‘‘Bu güzel ülkemize bir an önce barış ve mutluluk gelsin istiyoruz ve umutluyuz. Normalde finalimiz rengarenk olacaktı ama ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı kayıtsız kalmak istemedik. Ülkemiz ve dünya için sonsuz barış diliyorum’’ dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: