Çağla Şıkel son noktayı koydu!

Mesleki başarılarının yanında annelik konusunda hemcinslerine örnek olan isimler arasında yer alan, Çağla Şıkel, Ayşe Arman, Nilgün Belgün ve şarkıcı Nükhet Duru bir araya geldi. Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile şuanki durumu hakkında son noktayı koydu.

Magazin

Çağla Şıkel son noktayı koydu! 7 yıllık evliliklerini 2015 yılında sonlandıran Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, oğulları Uzay ve Kuzey için sık sık bir araya geliyor.

İletişim bağları kuvvetli olan ikiliden Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün eski eşinin vefat eden annesi Gülçin Hanım ile fotoğrafını paylaşarak Anneler Günü mesajı yazdı.

Örnek anne Çağla Şıkel

Örnek anne Çağla ŞıkelAnnesinin fotoğrafını, "O zamanlar gözüm kapalı çıktı. Bir daha cek yoktu ama sen gözün kapalı da gü zelsin annem. Anneciğimin, çocuklarımın annesi sevgili Çağla Şıkel ve tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun" notuyla paylaşan Emre Altuğ'a karşılık olarak Şıkel'de paylaşım yaptı.

İşte o paylaşım:


Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde üçüncü kez annelik duygusunu tatmak istediğini dile getirmişti. Bunun üzerine oklar Emre Altuğ'u gösterirken, podyumların aranılan ismi Çağla Şıkel, son noktayı koydu.

Şıkel, "Herkes bana 'Emre’yle barışmayı düşünür müsün?' diye soruyor. Öyle bir durum yok. Yeniden çocuk sahibi olmak istiyorum ama baba adayı yok” dedi.

Çağla Şıkel evlat edinmek istiyor!

Çağla Şıkel evlat edinmek istiyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: