Çağla Şıkel yeni projelerle geliyor!

Model Çağla Şıkel, önceki gün partneri Alişan ile Ankara’da bir AVM'de düzenlenen bir etkinliğe katıldı.

Magazin

Çağla Şıkel yeni projelerle geliyor! Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çağla Şıkel, biten TV programı hakkında, "Aile gibi çalıştığınız, her gün ilk 'günaydın'ı paylaştığınız ekiple yollarınız ayrıldığında burukluk ve hüzün dolu oluyor insan. Ben de o anki duygularımı paylaştım. Yeni projelerim var. Kendime ve çocuklara daha fazla vakit ayıracağım bir dönemdeyim. Her bitişi güzel bir proje ile dönüş olarak düşünelim. Yeni projelerimizle alakalı yakında yine karşınızda olacağız" şeklinde konuştu.

Çağla Şıkel 'Her Şey Dahil'e ağlayarak veda etti!

Çağla Şıkel 'Her Şey Dahil'e ağlayarak veda etti!Alişan’ın yeni albümüne de değinen Şikel, "Alişan’ın şarkısını yaklaşık 2 ay önce dinledim. Çok beğendim" dedi.

Alişan ise yeni çıkan şarkısı için, "Yeni single geçen hafta sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Gelen yorumlar olumlu yönde. Klibi en kısa sürede sevenlerimizle paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel: Oğlum çok yetenekli ama...

Çağla Şıkel: Oğlum çok yetenekli ama...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: