Çağla Şıkel'den çocukları Uzay ve Kuzey'e yasak!

Çağla Şıkel çocukları Uzay ve Kuzey'e koyduğu yasakları bir bir sıraladı.

Magazin

Çağla Şıkel'den çocukları Uzay ve Kuzey'e yasak! Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile olan evliliğinden dünyaya gelen çocukları Uzay ve Kuzey'e koyduğu yasakları Instagram sayfasından takipçileri ile paylaştı.

"Benim çocuklarım abur cubur yiyemez" diyen Şıkel yasakları söyle sıraladı:

"Günaydın...

Dünkü aburcubur partimizden bir fotoğraf paylaşmak istedim. Çünkü bu mesele önüne geçilmesi zor bir durum biliyorum...

Benim cocuklarım gazlı içecek ,soğuk çaylar, gazozlar içmez.

Şeker,cips, jelibonumsu seyler veya zırtpırt çikolata vs yemezler...

Amma velakin başka çocuklar yiyebilir ve onlar bu kadar lezzetli şeylerin kendilerinin neden yemediğini başkalarının sürekli yiyebildiğini anlamak istemeyebilirler.

Bu yüzden bizde arkadaşlarımızla gittiğimiz doğum günü partilerinde bu tür yiyecekler sınırlanmaz rahatlıkla istedikleri kadar yerler hatta görmemiş gibi saldırırlar...

Öyle olunca içim bir kötü oluyor ki sormayın. Peki ya doğum günü partisi uzun süre olmazsa çocukların canı bu tür yiyeceklerden çekerlerse 'anne... anne... anne...' diye beni yerlerse?

Sorunun çözümünü aburcubur partisinde bulduk. Bu yiyecekler uzun süredir yenmemişse ya da bir doğumgünü partisine gidememişsek ,işte ozman bir liste yapıyoruz.

Kuzey ve Uzay'ın ayrı ayrı beş tane aburcubur seçme özgürlükleri var ve bunları o gün sınırsızca yiyebiliyorlar. Okadar çok yiyorlar ki, diğer günlerde yiyelim diye tutturamıyorlar...

Aklınızda bulunsun. Kendi yöntemlerinizi de benimle paylaşın lütfen bekliyorum..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: