Çağla Şıkel’den duyarlı davranış!

Çağla Şıkel, Emre Altuğ’yla olan evliliğinden doğan çocukları Kuzey ve Uzay’ın adeta üzerine titreyerek ne kadar duyarlı ve ilgili bir anne olduğunu gösteriyor.

Magazin

Çağla Şıkel’den duyarlı davranış! Şıkel işten fırsat bulduğu tüm zamanını çocuklarına ayırırken, sosyal medya hesabından da yine bu tarz paylaşımlar yaparak takdir topluyor. Şıkel, yaptığı son paylaşımla yine ne kadar duyarlı olduğunu göstermiş oldu. Gelirinin hayvanlar için kullanılacağı bir açık arttırma için çantasını satışa çıkaracağını söyleyen Çağla Şıkel, kendisini takip edenlerden de bir eşyalarını hayvanların yararına açık arttırmaya çıkarmalarını istemiş.


İşte Çağla Şıkel’in o paylaşımı: “Öyle heyecanlandım ki yatağımdan fırlayıp kullanmadığım eşyalarımı bir kez daha gözden geçirdim. Hızla fotoğraflarını çekip @patilericinarttir adresine yolladım. Gelirin tamamı hayvanlar için kullanılacak ve sayfadan yayınlanacakmış @isingormus tavsiyesiyle yola çıktım inşallah destek olabilirim. Bu payetli çantayla başladım satışa daha bir sürü ürün yollayacağım. İlgilenenler minik dostlarımız için @patilericinarttir sayfasına lütfen. Siz de bir eşyanızı koyup destek olur musunuz? Kitap, toka ne olursa.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: