Çağla Şıkel'den frikik eleştirilerine yanıt geldi!

Ünlü model Çağla Şıkel, Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde giydiği elbise için gelen 'frikik' eleştirilerine cevap verdi.

Magazin

Çağla Şıkel'den frikik eleştirilerine yanıt geldi! Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Cengiz Abazoğlu defilesinde baş manken olarak podyuma çıktı. Şikel güzelliğiyle podyumu büyülerken başına gelen talihsizlik sebebiyle medyada 'bilerek frikik verdi' eleştirilerine maruz kaldı. Ünlü model gelen eleştiriler karşısında şaşkınlığa uğradı.


Şıkel, bu eleştirilere “Frikik verdi diye haberler çıktı. Tabii ki podyum kazalar oluyor. 20 yıldır bu işi yapan birisi olarak herhalde o kadar yırtmacı bir elbisenin içerisinde podyuma çıkacak değilim. Onu iç çamaşırı olarak görmek isteyen arkadaşlar görmek isteyebilirler. Ancak bu bir frikik değildir. O elbiseyi nasıl taşıyacağımı çok çok iyi biliyorum. Oradan görülme ihtimali olsaydı herhalde kasığa kadar yırtmaçlı bir elbise ile çıkmazdım. Onun için elbisenin kumaşından yapılmış boxer görünümlü, kalın kenarlı dediğimiz bir mayosu vardı. O yüzden o kadar rahat ve güvenli davrandım. Böyle yorumlar yapıldı. Özellikle kadınlar yapıyor bu yorumları. İsteriklerini söyleyebilirler ama ben buradan bunu düzelteyim.” diyerek yanıt verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: