Çağla Şıkel'den kendisine "darbeci" diyen takipçilerine sert cevap!

Çağla Şıkel, sosyal medyada hesabından darbe girişimiyle ilgili hiçbir görüşte bulunmaması nedeniyle kendisini vatan hainliği ile suçlayan takipçilerine sert bir mesajla cevap verdi.

Magazin

Çağla Şıkel'den kendisine "darbeci" diyen takipçilerine sert cevap! Darbe girişiminin başladığı cuma geccesinden itibaren birçok ünlü isim darbe karşıtı görüş ve yorumlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Aynı şekilde Çağla Şıkel de darbe girişiminin ardından Türk bayrağı fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Fakat Şıkel'in bu paylaşımı yorumsuz olarak paylaşması bazı takipçileri tarafından darbe yanlısı olarak algılanmasına yol açtı. Bu yüzden çok sayıda eleştiri mesajları alan Şıkel, yine Instagram hesabından yayımladığı bir yazı ile kendisini eleştiren takipçilerine sert bir cevap verdi.

İşte Çağla Şıkel'in o mesajı;

Siz ki insanları sanatçı veya halk ve yahutta polis yada asker diye ayıransınız, bana mı? yada bize mi? hesap soruyorsunuz ????

"İyıkı tanınmışız iyiki televızyona çıkıyoruz ,ulan bız ınsan diilmiyiz???? O jet sadece senin tependenmi geçti ? O ezanları sadece senmi duydun??? Benim ailem çoluğum çoçuğum yok mu ??? Benim nefesim kesilmedimi ???Ben o patlamalarla yerimden hoplamadımmı??? yan gelip yattımmı??? Çocuklarım yanımda diildi diye sevineyimmi üzüleyim mi şükür mü edeyim bir başıma ?? Ben düşmedimmi ekmek makarna peşine ?Dolabıma bakmadımmı neyım var neyım yok dıye??? Yarın nasıl bı ülkeye uyanıcaz endişesi yaşamadımmı ??? Ben insan diilmiyim?? illa size açıklama yapmak zorundamıyım??? Sizene benım tarafımdan tarafsızlığımdan ? Önce insan olun oturun bana veya ünlülere çemkireceğinize dua edin ülkemiz için hayatını kaybeden insanlar için !Ha bide af dileyin haklarını yediğiniz , insanlıklarını bilip bilmeden sorguladıklarınız için !!!!!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: