Çağla Şıkel'in 'ayran' isyanı!

Tatil beldelerindeki fahiş yiyecek içecek fiyatları Çağla Şıkel’i de isyan ettirdi: “Bir bardak ayrana 40 lira verdim!”

Magazin

Çağla Şıkel'in 'ayran' isyanı! Çağla Şıkel, önceki gün Akmerkez’deydi. İstanbul’a bir günlüğüne geldiğini söyleyen ünlü sunucu, “Annem ve çocuklar Bodrum’da. Ben yeni yayın dönemi çekimleri için geldim, akşama dönüyorum” dedi. Şıkel, muhabirlerle sohbeti sırasında Bodrum’daki yiyecek içecek fiyatlarından da dert yandı: “Bir bayrak ayrana 40 lira hesap geldi. Arap turistler alkol tüketmediği için soğuk içeceklerle ilgili fiyat artırımı olmuş anladığım kadarıyla.”

Çağla Şıkel'den esprili paylaşım:

Çağla Şıkel'den esprili paylaşım: "Boy veriyorum"JENNIFER LOPEZ İÇİN O PARAYI ÖDEMEM
Ünlü sunucu, Jennifer Lopez’in Antalya konserinin biletlerinin 7 ile 300 bin lira arasında fiyatlara satıldığını hatırlatıp “Siz iki saat için 300 bin lira öder miydiniz?” diye soran muhabire de yanıt verdi.

Çağla Şıkel takipçisine ayar verdi!

Çağla Şıkel takipçisine ayar verdi!“40 liraya ayran içtim diye sitem ediyorum. O kadar para vermem tabii. Yurtdışında izledim, o kadar pahalı değildi, 1200 lira civarındaydı. Buraya geldiği için birilerinin onun parasını ödemesi lazım. Onlar da maalesef biz oluyoruz.”
(Kaynak: hurriyet.com.tr)

Çağla Şıkel'in tatil hayali!

Çağla Şıkel'in tatil hayali!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: