Çağla Şıkel'in tatil hayali!

Fox TV'de yayınlanan programı devam eden Çağla Şıkel henüz tatile çıkamadı. Güzel yıldız programın sezon finalinin ardından çocuklarıyla birlikte Bodrum'da tatil yapacağını açıkladı.

Magazin

Çağla Şıkel'in tatil hayali! Çağla Şıkel, Fox TV'de yayınlanan gündüz kuşağı programı 'Çağla Şıkel'le Yeni Bir Gün'le ekrana gelmeye devam ediyor. Sezon boyunca televizyonda olan güzel sunucu programın sezon finali yapmasını dört gözle bekliyor. Henüz tatile çıkamayan Şıkel, bunun hayali ile yaşıyor.

Çağla Şıkel 200. bölümü kutladı!

Çağla Şıkel 200. bölümü kutladı!
Önceki gün Nişantaşı'nda bir AVM'de görüntülenen Çağla Şıkel, Önümüzdeki günlerde program tatile girecek. Ben de çocuklarımla birlikte tatile çıkacağım. Bizim tatil adresimiz belli zaten. Bodrum'da olacağız" ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel kolunda servet taşıyor!

Çağla Şıkel kolunda servet taşıyor!
Çağla Şıkel her yaz çocukları Uzay ve Kuzey'le Bodrum'da tatil yapıyor. Gittikleri plajın ilgi odağı olan aile, birlikte denizde oyunlar oynuyor. Çağla Şıkel düzgün fiziğiyle plajın yıldızı oluyor.

Çağla Şıkel'den 'estetik' iddiasına yanıt!

Çağla Şıkel'den 'estetik' iddiasına yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: