Çağlar Ertuğrul’dan Nihal Yalçın-Tamer Karadağlı olayına gönderme!

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Çağlar Ertuğrul, Nihal Yalçın-Tamer Karadağlı olayına göndermede bulundu: “Birisi mimik yapıyor sandım arkamda.”

Magazin

Çağlar Ertuğrul’dan Nihal Yalçın-Tamer Karadağlı olayına gönderme! Altın Kelebek ödül töreninde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Çağlar Ertuğrul, ödülünü alırken, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı'nın Nihal Yalçın'a karşı yapmış olduğu hareketlere gönderme yaptı.

Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, herkesi şaşırtırken "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda" ifadelerini kullandı.


NE OLMUŞTU?
58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde oyuncular Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında geçen diyalog gündem olmuştu. Yalçın'ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavır sergilemiş, bir süre sonra ise konuşması devam eden Yalçın'a ödülünü uzatmıştı. Bunun üzerine Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullanmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: