CAHİDE DİNLENECEK

Çapa-marka’nın Cahide’si bir süreliğine gidiyor… Çünkü insanlar gibi mekanlar da yoruluyor…

Magazin

CAHİDE DİNLENECEK Çünkü iyi olmanın özelliğinin zirvedeyken, her şeye tadındayken ara vermek olduğunu düşünüyor... Her zaman böyle mükemmel kalmak için arada bir dinlenmek, düşünmek ve enerji depolamak gerektiğine inanıyor...

Çapa-marka'nın Cahide'si biraz çekiliyor sahneden... Kimsenin kendisiyle ilgili kötü düşünmesini, bırakıp gitmesinin ardında başka niyetlerin başka etkilerin olduğunun düşünülmesini istemiyor... Çünkü sadece ama sadece daha da iyi olmak için gidiyor.

Çapa-marka'nın Cahide'si tazeleniyor... Yine onunla dans edilecek, üzüntüler bir süreliğine unutulacak, lezzetli yemekler yenilecek sohbetler eşliğinde, şovlar sahnenin ışıklarıyla parlayacak, hep bir ağızdan şarkılara eşlik edilecek... Çapa-marka Cahide'si yine hayatımızın en keyifli anlarını yaşatacak, şaşırtacak... Ne zaman, nerede, nasıl... Bir gün bir yerde, yine tüm renkleriyle, enerjisiyle!

Cahide'nin sürprizlerini bekleyin, ne de olsa o CAHİDE!

ÇAPA – MARKA YÖNETİMİ

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: