CAHİDE'DEN ÇOK ÖZEL İKİ GECCE!

Cahide Cabaret bir süreliğine kapanmadan önce iki büyük ismi sahnesinde ağırlıyor. 18 Şubat Pazartesi Emre Altuğ, 21 Şubat Perşembe ise Muazzez Abacı Cahide'de sahne alacak.

Magazin

CAHİDE'DEN ÇOK ÖZEL İKİ GECCE! Cahide Cabaret bir süreliğine kapanmadan önce iki büyük ismi sahnesinde ağırlıyor. Son 5 yılda İstanbul gecce hayatına damgasını vuran ve ünü yurtdışına taşan, gerek yemekleri gerekse showlarıyla Türkiye'nin medarı iftiharı haline gelen ve yerli yabancı birçok ünlüyü ağırlayan Cahide Cabaret yenilenme ve dinlenme amaçlı bir süreliğine kapanmadan önce iki özel gecce yapıyor.

İstanbul da bir çok mekan pazartesi gecceleri kepenkleri indirirken yaz sezonunda başladığı 'Cahide Pazartesi Gecceleri' ile canlı müzik yapan ve her pazartesi birbirinden ünlü ve uzun zamandır İstanbul'da sahne almak istemeyen isimleri çıkaran Cahide Cabaret 18 Şubat Pazartesi Emre Altuğ'u ağırlayacak. Bu özel gecce için Emre Altuğ tamamıyla alaturka sazlarla sahneye çıkıp hem kendi şarkılarının alaturka versiyonları seslendirecek hem de Türk Müziği'nden örnekler verecek. Yaklaşık iki aydır bu projeye hazırlanan sanatçıya 20 kişilik saz ekibi eşlik edecek. İlk defa böyle bir konseptle sahneye çıkacak olan sanatçıya sürpriz isimlerde hem sesleriyle hem görüntüleriyle eşlik edecek.

Bu gecceyle beraber bir süreliğine istirahata çekilecek olan Cahide Cabaret 21 Şubat Perşembe geccesi özel bir gecce için açılacak ve Muazzez Abacı'yı bir kere daha sahnesinde ağırlayacak. Sonrasında kapılarını canlı müzik gecceleri, davetler ve özel partiler hariç bir süreliğine kapatacak.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: