'CAHİL KADIN DEDİKODUCU OLUR'

EBRU GÜZEL: İYİ BİR AİLE EĞİTİMİ ALMIŞ, BUNU OKUL EĞİTİMİYLE BİRLEŞTİREN GENÇ BİR KIZSANIZ MODEL OLARAK ÇOK İYİ YERLERE GELEBİLİRSİNİZ.

Magazin

'CAHİL KADIN DEDİKODUCU OLUR' Ancak cahil ve bencil kadın sadece hasetle bakıp dedikodu kazanını kaynatır

Genç manken kendisini tanımlarken son derece iddialı konuşuyor:İnsanlar kendi kişilik yapılarına göre bir hayat tarzı belirlerler. Kimileri tek bir hedef seçer, ona sabır ve emekle ulaşır. Orada kalır ya da ilerler. Kimileri ise çok beceriklidir. Daha hızlı yol alırlar. Bu seçenekler uzar gider. Ben galiba elinden her iş gelen, becerikli ve azimli grubuna giriyorum. Hayatı hızlandırılmış bir kurs gibi yaşıyorum."

DEDEM YANILMADI "Rahmetli dedem benim için 'Kraliçe olacak' derdi. Yanılmadı da... Hani o ekmekle makarna yiyen, hayatında diyet yapmayan özenilesi kadınlar vardır ya, işte ben onlardan biriyim. Başkalarını çok rahatsız ettiğini biliyorum ama podyumda mükemmel duran bir fiziğim var. Keşfedildiğim günden bu yana fiziğim, tipim ve çalışma azmimle soyadıma yakışan bir üne sahip oldum. Ancak üniversitedeki görevim vaktimin büyük çoğunluğunu alıyor ve bu yüzden modelliği bıraktım. Sadece özel defilelere çıkıyorum."

EĞİTİMLİ OLMAK ŞART
"Küçük yaşta yurtdışına çıkmak, başarılı insanlarla arkadaşlık kurmak, normal bir vatandaşın kazandığından daha çok gelir elde etmek, moda sektörünün merkezinde olmak önemli şeyler. İyi bir aile eğitimi almış, bunu okul eğitimiyle birleştiren genç bir kızsanız, model olarak iyi yerlere gelebilirsiniz. Ancak cahil ve bencilseniz sadece dedikodu kazanını kaynatırsınız. Ben modelliğe şükran duyuyorum, bana kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi gösterdi."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: