'Çakallarla Dans 4'ün kamera arkasında neler oldu?

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği ‘‘Çakallarla Dans 4’’ sinema filmi 25 Kasım’da seyircisiyle buluşmadan önce izleyenleri kahkahalara boğacak kamera arkası görüntülerini paylaştı…

Kültür-Sanat

'Çakallarla Dans 4'ün kamera arkasında neler oldu? Film çekimleri süresince çok eğlendiklerini belirten yönetmen Murat Şeker, “İzleyenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri kamera arkası. Stop dediğimiz anda sette yaşanan pek çok detayın yer aldığı, merakla beklenen kamera arkası görüntülerini izlerken bile gülmekten gözlerinizden yaş gelecek” dedi.

Video yüklenemedi...Çakallar Dans 4 filmi konusu:
Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)…

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.

Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.

Gerçekten gömü var mıdır?

Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır?

Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Ve olaylar gelişir…

Bunlarda ilginizi çekebilir: