Nejat İşler'e karşı #diren"işçi"

Nejat İşler'in Bodrum'da işlettiği meyhanenin aşçısı; parasal konular ve ekip içi sürtüşme nedeniyle işi bıraktı. Tüm personel bir olup aşçının yanında yer alarak; iki gün boyunca İşler'e karşı direniş uyguladı.

Magazin

Nejat İşler'e karşı #diren"işçi" TÜM EKİP KAZAN KALDIRDI

Bodrum Gümüşlük'te tatilcilere önderlik edip el ele direniş eylemleri yapan Nejat İşler'in çalışanları kazan kaldırdı! Ünlü oyuncunun Gümüşlük'te ortağı olduğu meyhanenin çalışanları; iki gün boyunca aktif direniş sergiledi. Olaya; çalışanların çok sevdiği aşçının başına gelenler neden oldu.

foto

ARKADAŞI YARDIM ETTİ

Aşçı, hem parasal konular, hem de işletmedeki bir personelle yaşadığı tartışma nedeniyle işi bıraktı. Duruma kızan tüm personel; topluca direnişe geçip iş bıraktı. Günaydın'da Yüksel Yavuz imzalı habere göre, Nejat İşler; iki gün boyunca arkadaşının sahibi olduğu Özak Restoran'ın çalışanları ile servis yaptı. İki gün sonunda İşler aşçıyı ve ekibi ikna edip meyhaneye geri getirdi.

Nejat'a karşı #direnisci


Ege'nin serin sularında, ters ışıkta eylem yaparken kendi işçilerini ihmal eden Nejat İşler'in başı ağrıdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: