'Camdaki Kız'ın ilk bölümü sosyal medyayı salladı!

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız ilk bölümü ile beraber sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Dizi Galeri

'Camdaki Kız'ın ilk bölümü sosyal medyayı salladı! Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı 'Camdaki Kız' dizisi dün ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Kanal D'de ekrana gelen dizi yayınlandığı saatlerde Twitter gündemine bir numaradan girdi. Burcu Biricik'in oyunculuğundan övgüyle bahsedilirken, çok fazla zoom yapıldığı için 'Camdaki Kız'ın yönetmeni ise eleştiri yağmuruna tutuldu.

Atılan tweetlerden bazıları şöyle:

-Uzaktan eğitim ile yönetmen olmuşumdur #CamdakiKız

-ay yeter zoom kusucam #CamdakiKız

-Kameraman ikide bir yakınlaştıyor deli olacam #CamdakiKız

-Tek tip oyuncu olmayan, kendini tekrarlamayan.. Burcu Biricik sen hep ekranlarda ol Mavi kalp #CamdakiKız-Oyuncu olmak için doğmuşsun Burcu Biricik.. nasıl güzelsin Nalan'ım! #camdakikız

-O dalıp gittiğin gökyüzü kadar kendini kaptırdığın denizin mavisi gibisin..su gibisin Burcu Biricik... #CamdakiKız #BurcuBiricik

-Telefonu kurcalarken zoom yapmayı keşfetmişimdir, #CamdakiKız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: