CAMERON SARI SAÇLARINI BÖYLE KAZIDI

Rol gereği görüntüsünü şaşırtıcı biçimde değiştiren ünlüler kervanına bir kişi daha katıldı...

Magazin

CAMERON SARI SAÇLARINI BÖYLE KAZIDI Hollywood'un güzel yıldızı Cameron Diaz yeni filmi My Sister's Keeper'da hayranlarını şaşırtacak bir biçimde kamera karşısına geçti. Diaz yeni filminde kanser tedavisi yüzünden saçları dökülen kızına destek vermek için saçını kendi elleriyle sıfıra vuran bir anneyi canlandırıyor.

Güzel yıldız filmin bir sahnesinde eline tıraş makinesini alıp gözünü bile kırpmadan omuzlarından aşağıya dökülen saçlarını kendi elleriyle sıfıra vuruyor.

Jodi Picoult'nun ülkemizde Kız Kardeşim İçin adıyla yayınlanan romanından uyarlanan filmin yönetmeni Nick Cassavetes.

Filmde Diaz'ın kanser hastası kızını Sofia Vassilieva canlandırıyor. Küçük yıldız Abigail Breslin, Evar Ellingson, Joan Cusak, Alec Baldwin de kadroda yer alan diğer oyuncular.


Bu arada Cameron Diaz'ın filmdeki bu görüntüsünün tamamen makyaj olduğunu hatırlatalım. Diaz saçlarına kıyamadığı için makyajı tercih etti a ma başka sinema yıldızları rolleri gereği saçlarını gerçekten kazıtmıştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: