Can Bonomo: Sevgilim etek giymeme karışıyor!

3. albümü “Bulunmam Gerek” ile müzik severlerle buluşan Can Bonomo, Best FM’de Yasemin Şefik’in canlı yayın konuğu oldu.

Kültür-Sanat

Can Bonomo: Sevgilim etek giymeme karışıyor! Alternatif müiziğin temsilcilerinden olan Bonomo yeni albümü ve özel hayatına dair açıklamarda bulundu. Albümde Model grubunun solisti Fatma Turgut’un vocal koçluğunda şarkılarını hazırlayan sanatçı “Yeni nesil beraber iş yapmayı seviyor. Bizde onlardan biriyiz.

Fatma, albümde beni çalıştırdı aynı zamanda sahnede vocalist olarak çıktı. Model grubundan Can Temiz’de şarkılarımı yazarken yanımda oldu. Herkes ünlü olmuş aga. Ne gerek var. Hep beraber bir şey yapalım işte.” dedi.

CAN BONOMO’DAN KAHKAHA DOLU AÇIKLAMA;

“SEVGİLİM MİNİ ETEK GİYMEME KARIŞIYOR!..”

Klip çekimlerinde kıyafetlerini kendisinin seçtiğini anlatan Can Bonomo’ya Yasemin Şefik’in “Didem kıyafetlerine karışıyor mu?” sorusuna kahkaha dolu açıklama yaptı;

“Sevgilim mini etek giymeme karışıyor.” diyerek bastı kahkahayı. “Her zaman fikirlerine saygı duyarım. Beni yönlendirdiği de oluyor.” Geçtiğimiz yıl Fashion Week’de Didem Soydan moda haftasında yabancı modellerin çok kullanılması yüzünden boykot etmişti. Ne düşünüyorsun bu konu hakkında diye Can Bonomo’ya soran Yasemin Şefik’e “İnatçıdır o” yorumunda bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: