Can Bonomo'dan evlilik açıklaması!

Bir süredir erkeklerin klişelerini yıkmak için kampanya düzenleyen Can Bonomo, Posta'da verdiği röportaja Öykü Karayel'e olan aşkını anlattı.

Magazin

Can Bonomo'dan evlilik açıklaması! Alternatif müziğin sevilen ismi ve aynı zamanda şair olan Can Bonomo, şu sıralar televizyon programı Popstar için ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Can Bonomo, 'erkeklerin tabularını' yıkmak amacıyla da bir kampanya içerisinde... 'Erkekler hem ağlar hem özür diler' diyen Can Bonomo, 1,5 yıldır birlikte olduğu oyuncu Öykü Karayel ile bu yaz evlenecek.


Posta'ya verdiği röportajda evliliğe dair soruları yanıtlayan Bonomo, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Tek eşliliğe inanmasaydım, evlenmezdim' diyen Bonomo, "Tam aksine, evlilik konusunda gelenekselciyim. Evleneceğim insan da öyle. İkimizin de anne ve babaları evli. Biz“Ne gerek var?” gibi düşünmüyoruz. O kadar sembol bir şey olsaydı, hiçbir anlam ifade etmeseydi herhalde bu mesele çoktan hallolurdu. Öyle bir mecburiyeti yokken üstelik, hâlâ bu kadar insan evlenmezdi bence." dedi. Can Bonomo, aşkın sonsuz olmadığını ise, "Olmaz. Çünkü insanlar ölürler. İnsan sonsuz değil ki, aşk sonsuz olsun. Ama o süreyi beraber geçireceğin doğru insanı bulup, hayatın boyunca onu sevmek gibi bir şans elde ettiysen evlilik dünyanın en güzel şeyi olabilir. Şu an böyle hissediyorum." sözleriyle belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: