Can Bonomo'dan fotoğraf tepkisi!

Can Bonomo, uçakta yolcular tarafından uyurken çekilmiş fotoğraflarının haber yapılmasına sosyal medyadan tepki gösterdi. Bonomo, "Tecavüz sert. İnsanın umudu kırılıyor" dedi.

Magazin

Can Bonomo'dan fotoğraf tepkisi! Oyuncu Öykü Karayel ile geçtiğimiz günlerde aile arasında nişanlanan şarkıcı Can Bonomo, ailesini ziyaret ettikten sonra sevgilisiyle İzmir'den İstanbul'a dönüşte uçakta yolcular tarafından uyurken çekilmiş fotoğraflarının haber yapılıp yayınlanmasına sert tepki gösterdi.

Can Bonomo ve Öykü Karayel'in düğün tarihi belli oldu!

Can Bonomo ve Öykü Karayel'in düğün tarihi belli oldu!Can Bonomo, Twitter hesabından sert bir açıklama yaparak "Uyuyan insanların fotoğrafını çekip internete koymak mahremiyete tecavüz etmek artık. Saygı duymuyorsun, bir söz hakkın var sanıyorsun onu anladık da. Tecavüz sert. İnsanın umudu kırılıyor. Biz gözümüz açık uyuyalım o vakit. Sen o vicdanla mışıl mışıl. İroniye bak." dedi.


Can Bonomo'dan evlilik tepkisi!

Can Bonomo'dan evlilik tepkisi!Can Bonomo'nun bu tepkisine birçok ünlü isim de atttıkları tweet ile destek verdi.

Can Bonomo ve Öykü Karayel'den 'yüzük' kutlaması!

Can Bonomo ve Öykü Karayel'den 'yüzük' kutlaması!Ünlü çiftin sanat aşkı!

Ünlü çiftin sanat aşkı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: