CAN BONOMO'YA GENÇ KIZLARDAN YOĞUN İLGİ!

İlk imza günününde Can Bonomo'ya genç kızlardan yoğun ilgi..

Magazin

CAN BONOMO'YA GENÇ KIZLARDAN YOĞUN İLGİ! İlk albümü 'Meczup' ile kısa sürede on binlerce hayran kitlesine ulaşan Can Bonomo, İzmir'deki imza gününde izdihama neden oldu.

57'nci Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan İzmirli Can Bonomo, Agora Alısveriş Merkezi'ndeki D&R'da hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 500 kişiyi aşkın bir klabalığın katıldığı imza gününde ünlü şarkıcının gelmesiyle genç kızların çığlıkları alışveriş merkezini inletti.

Galeri için tıklayınız...


Uzun kuyruklar oluşturan Bonomo hayranlarından kimileri albüm, kimileri tişört, kimileri ise poster imzalattı. Bazı hayranları ise Bonomo'ya yazdığı şiiri, mektubu verdi. Fazla konuşmayan Bonomo, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. İlk kez Bonomo'ya bu kadar yakın olan hayranlarından bazıları dayanamayıp sarıldı ve öptü. İki saat süren buluşmada Can Bonomo, basından gelen soruları cevapsız bırakırken, menajeri Ece Çelebioğlu ise soru kabul etmediklerini belirtti.

"CAN'IN İŞİ ŞARKI SÖYLEMEK, SOSYAL MEDYA DEĞİL"
Dün Balçova Rotary Kulübü'nün 'Sosyal Medya' paneline sadece iki dakikalığına uğrayıp konuşmadan ayrılmasının hatırlatılması üzerine menajeri Ece Çelebioğlu, "Biz oraya panelde konuşmacı olarak katılmadık. Sadece iki dakika durup gitmek için anlaşmıştık. Sosyal medya Can Bonomo'nun uzmanlığı değil. Bu konularda yorum yapacak biri de değil. Onun işi şarkı söylemek. Can bir sanatçıdır" dedi.


DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: