CAN BONOMO'YA TİNERCİ ŞOKU!

Beyoğlu'nda kulüpten çıkıp taksiye binen Can Bonomo, yanına oturan madde bağımlısı gençten zor kaçtı!

Magazin

CAN BONOMO'YA TİNERCİ ŞOKU! Beyoğlu, ünlü isimler için kabusun ortak adresi oldu. Daha önce Sezen Aksu, Meltem Cumbul ve Hakan Yılmaz'ın saldırıya uğradığı semtte, bu kez Can Bonomo dehşete düştü. Eurovision temsilcimiz, arkadaşlarıyla Beyoğlu'nda eğlendi. Mekandan tek başına çıkan Bonomo, taksiye bindi. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Madde bağımlısı bir genç, Can Bonomo'nun bindiği taksinin kapısını açıp şarkıcının yanına oturdu. Neye uğradığını şaşıran şarkıcı, şok geçirdi. Bir süre sonra sakinleşen Bonomo, kendisinden para isteyen genci; zor ikna etti. Madde bağımlısı genç, daha sonra ara sokaklarda kayıplara karıştı.

ÜNLÜLERİN KADERİ AYNI

Can Bonomo, Beyoğlu'nda saldırıya uğrayan ilk ünlü değil... Daha önce de Meltem Cumbul bir sarhoşun saldırısına uğradı. Sezen Aksu ve Hakan Yılmaz ise; kimsesiz bir genç kızın saldırısıyla Beyoğlu'nda kabus dolu anlar yaşamıştı.

YAKALANMA POZU VERDi

Kendisine doğrultulan kamera ve objektifler karşısında bir an ne yapacağını bilemeyen genç, ünlü isimler gibi yüzünü sakladı.

KAPIYI AÇTI iÇERi DALDI

Hiçbir şey olmamış gibi taksinin kapısını açıp şarkıcının yanına oturan genç, Can Bonomo'nun haykırışıyla kendine geldi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: