Can Çapa'ya 18. yaş partisi!

Senem Çapa'nın oğlu Can Çapa, 18. yaşını aile ve arkadaşlarının katıldığı eğlenceli bir partiyle kutladı.

Yaşam

Can Çapa'ya 18. yaş partisi! Rengarenk tasarımı ile Dünya’da ve Türkiye’de “Gençlik Oteli” olarak adlandırılan, İstanbul Taksim’de açılan bir otelde kutlanan partinin konsepti “En Cool 18” di.


Alana kurulan ışıklı dans pistinde dans eden gençler, geccenin sonunda Can Çapa’ nın 18 yaş dileklerinin yer aldığı photoboot’ta keyifli kareler çektirdiler.Halka İlişkiler Dünyasının duayeni Senem Çapa’nın ilk evliliği Cem Çapa’dan olan oğlu Can Çapa’nın doğum gününde babası Cem Çapa, Alp Çapa ve eşi Ebru Çapa, Melek Boz, Şebnem Saygınışık, Senem Çapa’nın eşi Aykut Gürel, İrem – Emre Gürel’in de bulunduğu 50 kişilik konsept partide Can Çapa misafirleriyle yakından ilgilendi.


Can Çapa’nın anneannesi ünlü işletmeci ve gurme Melek Boz, Amerika seyahatini yarıda keserek torununa sürpriz yaptı.


Pastasını ailesi ve arkadaşları ile üfleyen Can Çapa ve arkadaşları Soho House ve Kleiın DJ’lerinden Discolog’ un en hit editlerinin yer aldığı setleri ile geccenin keyfini çıkardılar.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: