CAN DÜNDAR, ATİLLA DORSAY-TÜRKAN ŞORAY VE SANDY TOLAN D&R LIVE’A KONUK OLUYOR

D&R Lıve kapsamında gerçekleşen etkinliklerde, D&R birbirinden ünlü sanatçıyı mağazalarında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor

Magazin

CAN DÜNDAR, ATİLLA DORSAY-TÜRKAN ŞORAY VE SANDY TOLAN D&R LIVE’A KONUK OLUYOR D&R Lıve kapsamında gerçekleşen etkinliklerde, D&R birbirinden ünlü sanatçıyı mağazalarında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor.
Can Dündar yeni kitabı “Lüsyen'in” ilk imza gününü 29 Ekim 2010 Cuma günü D&R'da gerçekleştiriyor. İstinye Park'taki D&R mağazasında saat 13.00'da başlayacak olan imza gününde okurlar, Lüsyen için imza alırken aynı zamanda yazarla sohbet etme fırsatı da bulacaklar

D&R Lıve'ın diğer ünlü konukları Türkan Şoray-Atilla Dorsay ve Limon Ağacı'nın yazarı Sandy Tolan.
Türkan Şoray ve Atilla Dorsay 30 Ekim C.tesi günü saat 15:00'da D&R Profilo'da Atilla Dorsay'ın “Dönme Dolap” adlı yeni şiir kitabını imzalayacaklar ve sevenleri ile sohbet edecekler.

Uzun süre kitap satış listelerinin üst sıralarından inmeyen Limon Ağacı kitabının yazarı Sandy Tolan da 30 Ekim C.tesi günü saat 15:00'da D&R İstinye Park'ta okuyucuları ile buluşacak ve kitaplarını imzalayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: