Can Yaman: "Kolay aşık olmam!"

Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan Can Yaman, bir dergiye verdiği röportajla hakkında merak edilenleri anlattı...

Magazin

Can Yaman: "Kolay aşık olmam!" Can Yaman, şu sıralar ‘Erkenci Kuş’ dizisinde oynadığı karakter ile oldukça dikkat çeken isimlerden. 28 yaşındaki yıldız oyuncu, bir dergiye verdiği röportaj ile hakkında merak edilenleri dile getirdi.

Dizi setinde yaşadıklarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Yaman, "Bir şey benim için iyiyse çilesini şikayet etmeden çekerim. Sette 3 saatlik uykuyla 17 saat çalıştık; mırın kırın etmedim.” dedi. Ancak uykuya olan düşkünlüğünü “Keşke uykuyu bu kadar çok sevmeseydim. Hiç sabah insanı değilim. Sabahki Can ile akşamki Can arasında çok fark var. Hava karardı mı ruh halim değişir, iyileşir. ‘Erkenci kuş’ değil, tam bir ‘gece kuşuyum’. Bir de açlığa ve sıcağa tahammülüm yok." sözleriyle dile getirdi.

Dizideki rol arkadaşı Demet Özdemir hakkında ise “Demet’le çok iyi anlaşıyoruz. İlk günden beri uyumluyuz. Harika bir partner, çok iyi oyuncu, çok iyi insan, çok hızlı doğaçlama yapabiliyor. O da benim gibi enerjik. Yorulduğunu görmedim. Onun gibi espritüel bir kadına da rastlamadım.” şeklinde konuştu.

Can Yaman, “İlk aşkımı hatırlamıyorum. Bana göre hayatta bir kez aşk yaşanır, öyle zırt pırt aşık olunmaz. Kolay bir adam değilim ki, kolay aşık olayım. Şu an aşık olup olmadığımı söylemeyeyim, bana kalsın.” sözleriyle aşk hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Karşımdaki insanın fiziği tabii ki önemli. Ellerini, bakışlarını, ifadesini, saçlarını, kokusunu beğenmem lazım. Ama genel olarak tavırlar beni daha çok etkiliyor. Evlilik ve çocuk ise uzak görünmüyor. Birden bire olabilir.” açıklamasıyla ise evliliğe uzak olmadığını açıkladı.

Murat Boz mu, Can Yaman mı?

Murat Boz mu, Can Yaman mı?Can Yaman'ın ilginç takıntısı!

Can Yaman'ın ilginç takıntısı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: