Can Yaman aylar sonra konuştu: 'Libido' kelimesi çok farklı yerlere gitti

Can Yaman tepki çeken 'libido' açıklamasıyla yanlış anlaşıldığını belirtti.

Magazin

Can Yaman aylar sonra konuştu: 'Libido' kelimesi çok farklı yerlere gitti Ünlü oyuncu Can Yaman yaptığı 'libido' açıklamasıyla oldukça tepki çekmiş, adeta topa tutulmuştu. Olayın ardından kendisini geri çeken ve sessizliğe gömülen oyuncu, Aralık ayında bedelli olarak askerlik görevini yapmak üzere İzmir'de birliğine teslim olmuştu. Tezkeresini alan Can Yaman, önceki gün İstanbul sokaklarında objektiflere yansıdı.

Can Yaman'dan askerlik paylaşımı!

Can Yaman'dan askerlik paylaşımı!Oyuncuya 'libido' açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus... Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş." açıklamasında bulundu.

Can Yaman uzun sessizliğin ardından ortaya çıktı!

Can Yaman uzun sessizliğin ardından ortaya çıktı!Yapımcıdan itiraf:

Yapımcıdan itiraf: "Can Yaman mağduriyeti yaşıyoruz"Pınar Deniz Can Yaman'la dizisi hakkında konuştu!

Pınar Deniz Can Yaman'la dizisi hakkında konuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: