Can Yaman: "Benim ismim birileriyle anılıyor..."

Can Yaman'ın Napoli'de bir modelle yakınlaştığı iddia edilmişti. İtalyan manken bir dergiye "Tatilde tanıştık, harika vakit geçirdik" demişti. Önceki gün görüntülenen oyuncu, "Adınız bir İtalyan mankenle anılıyor. Bu haberlere ne diyeceksiniz?" sorusuna “Benim ismim birileriyle anılıyor yapacak bir şey yok” diyerek cevap verdi.

Magazin

Can Yaman: "Benim ismim birileriyle anılıyor..." Can Yaman, dün akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Yaman, fanlarını kırmadı ve tek tek fotoğraf çektirdi.

Can Yaman, Seksenler'de rol alacak mı? Açıkladı...

Can Yaman, Seksenler'de rol alacak mı? Açıkladı...Mekan çıkışı evine doğru yürüyen Can Yaman, hakkında çıkan aşk dedikodularına son noktayı koydu. Adı son olarak bir İtalyan mankenle anılan oyuncu, “Benim ismim birileriyle anılıyor yapacak bir şey yok” diyerek çıkan haberlere tepki gösterdi.

Can Yaman, Napoli'de bir güzelle kaçamak mı yaptı?

Can Yaman, Napoli'de bir güzelle kaçamak mı yaptı?Demet Özdemir'le Can Yaman'ın görüntüsü kafaları karıştırdı! Hani aşk yoktu?

Demet Özdemir'le Can Yaman'ın görüntüsü kafaları karıştırdı! Hani aşk yoktu?Şok itiraf!

Şok itiraf! "Can Yaman'a yürümedim, koştum!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: