Can Yaman saçlarını satılığa mı çıkardı?

Ocak ayınca askere gidecek olan Can Yaman, saç ve sakallarına veda edecek. Oyuncu "Saçlarınızı bağışlamayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Satıp gelirini bir kuruma bağışlayabilirim. Bir faydası olacaksa seve seve bağışlarım." dedi.

Magazin

Can Yaman saçlarını satılığa mı çıkardı? Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan Can Yaman son dönemin oldukça konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Uzun saçları, sakalı ve kaslarıyla kendine özgü bir tarza sahip olan oyuncu Ocak ayında bedelli olarak 21 gün askere gidecek. Vatani görev öncesinde de saçlarına ve sakallarına veda edecek.

Can Yaman:

Can Yaman: "Erkek gibi konuşan kadınlardan kaçarım!""Seve seve bağışlarım"

Önceki gün görüntülenen Can Yaman'a magazin muhabirleri "Saçlarınızı bağışlamayı düşünüyor musunuz?" diye sordu. Bu konu hakkında düşündüğünü belirten Can Yaman, "Açık arttırma ile satışa çıkarıp gelirini bir hayır kurumuna bağışlayabiliriz ya da başka bir yolla da bağış yapılabilir. Bu konuda teklife açığım. Bir faydası olacaksa seve seve bağışlarım." dedi.

Can Yaman'dan Hülya Avşar'a yanıt!

Can Yaman'dan Hülya Avşar'a yanıt!Can Yaman'ı saatlerce kapıda beklediler!

Can Yaman'ı saatlerce kapıda beklediler!Can Yaman, İtalya'da neden popüler?

Can Yaman, İtalya'da neden popüler?Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: