Can Yaman'a 'aşk' sorulunca... "Demet'ten dolayı çok şanslıyım!"

“Erkenci Kuş” dizisinin yıldız oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir, dün akşam Quality Ödül Töreni’ne katıldı. Yaman, tören öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Magazin

Can Yaman'a 'aşk' sorulunca... "Demet'ten dolayı çok şanslıyım!" Bayram'da da çalışmaya devam ettikleri için yorgun olduğunu ifade eden Can Yaman, "Birlikte oynadığım partnerim Demet'ten ve ekipten dolayı çok şanslıyım. Beraber oynarken, sahne yazıldığı gibi olmuyor. Bir anda bambaşka bir şey ortaya çıkıyor, yazılmayan şeyleri de oynuyoruz. Başarı oradan geliyor"dedi. Uzun zamandır partneri Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Can Yaman, aşk hayatı hakkında gelen sorular üzerine ise "Aşk hayatım hakkında konuşmayı sevmiyorum. Magazinsel şeyler hakkında konuşmuyorum." yanıtını verdi.

'Erkenci Kuş' dizisi neden ertelendi?

'Erkenci Kuş' dizisi neden ertelendi?Bayramın ilk günü Can Yaman ve Demet Özdemir, aileleri ile mangal partisinde bir araya gelmişti. Bu sırada amcası İbrahim Namlı’nın kız torunuyla havuza giren Yaman'a amca Namlı, "Allah size de böyle bir evlat verir…" temennisinde bulunmuştu. Ardından Demet Özdemir'in kahkaha atması kafaları karıştırmıştı. Muhabirler yakışıklı oyuncuya yaşanan bu durumu da sordu. Yaman ise "Amca ne dedi ki? Yanlış anlamış olabilir misiniz?" diyerek kaçamak bir cevap verdi.

Demet Özdemir coştukça coştu!

Demet Özdemir coştukça coştu!Demet Özdemir-Can Yaman aşkını amcası ele verdi!

Demet Özdemir-Can Yaman aşkını amcası ele verdi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: