Can Yaman'dan Kıvanç Tatlıtuğ'u kızdıracak sözler!

İspanya'dan dönen Can Yaman ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu. Havalimanında konuşan oyuncunun Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili sözleri yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi.

Magazin

Can Yaman'dan Kıvanç Tatlıtuğ'u kızdıracak sözler! Rol aldığı Dolunay dizisinin yayınlandığı ülkeleri gezen Can Yaman'ın son durağı İspanya olmuştu. Madrid'de yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan yakışıklı oyuncu havalimanından polis koruması eşliğinde ayrılabilmişti. Can Yaman'ın bu görüntüleri yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemiş ve oyuncunun karşılamaya gelen kişileri cast ajansı tarafından ayarladığı iddiaları gündeme gelmişti.

Video yüklenemedi...Can Yaman önceki gün İstanbul'a döndü. Havalimanında Yaman'ı bu kez gazeteciler karşıladı. Onlarla ayak üstü sohbet eden oyuncu soruları yanıtladı. İddiaları yalanlayan Can Yaman'a muhabirler aynı tarihlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un da orada olduğunu hatırlatarak, Tatlıtuğ'un kendisi gibi karşılanmadığını söyledi. Bunun üzerine Can Yaman şu açıklamada bulundu:

“Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç abinin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa öyle olur satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada ünlü olması mümkün değil zaten. Benim dizilerim orada çok izleniyor.”

Can Yaman çok kızdı! Takipçisini böyle ifşa etti!

Can Yaman çok kızdı! Takipçisini böyle ifşa etti!Can Yaman: Demet benim için çok özel, çok kıymetli

Can Yaman: Demet benim için çok özel, çok kıymetliCan Yaman saçlarını satılığa mı çıkardı?

Can Yaman saçlarını satılığa mı çıkardı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: