Caner Cindoruk: Biraz vücut yapsan süper olacaksın...

Ekranların yakışıklı jönlerinden Caner Cindoruk HTMagazin'e verdiği röportaj'da özel açıklamalarda bulundu.

Magazin

Caner Cindoruk: Biraz vücut yapsan süper olacaksın... 23 Ocak’tan itibaren ‘İstanbulname’ adlı müzikalle seyirciyi selamlayacak olan Caner Cindoruk, “Oyunculuk poz kesmek değildir” diyor ve ekliyor: “Biriktirmeyi bıraktığın anda oyunculuğun geriye doğru gider. Bu yüzden sürekli sahnede olmak benim için çok önemli”

Yaklaşık 4 yıl önce, bir tiyatro âşığı olarak kalbimin en özel köşesinde sakladığım ‘Pandaların Hikâyesi’ adlı oyunu aracılığıyla tanıştık Caner Cindoruk ile. O günden beri kendisi benim için güzel adam tanımlamasının karşılığı. İçi dışından da güzel, ruhu insana çocukluğunun masumiyetini hatırlatan cinsten.

Bu kez 23 Ocak’ta TİM Show Center’da prömiyer yapacak olan ‘İstanbulname’ adlı müzikali konuşmak için buluştuk kendisiyle. Caner’in Eğrikapılı Ali adında bir kabadayıyı canlandırdığı, Ferdi Merter’in yazıp Şakir Gürzumar’ın yönettiği müzikalde; aralarında Nükhet Duru, Pelin Akil, Cezmi Baskın, Kayhan Yıldızoğlu ve Selçuk Borak’ın da bulunduğu 50 kişilik bir kadro görev alıyor. “Biletler Biletix’te” diyor ve tadı damağımda sohbetimize geçiyorum...

İşte o röportaj...

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: