Caner Cindoruk ile aşk yaşayan Selin Şekerci'den 'evlilik' açıklaması!

Caner Cindoruk ile aşk yaşayan güzel oyuncu Selin Şekerci, oyuncu arkadaşı Sahra Şaş ile birlikte Şeyma Subaşı’nın Bebek’teki kafesinde görüntülendi. Şekerci, yemeğin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Magazin

Caner Cindoruk ile aşk yaşayan Selin Şekerci'den 'evlilik' açıklaması! Caner Cindoruk’la ilişkisi sona erdiği iddia edilen Selin Şekerci, Bebek’te objektife takıldı. Uzun zamandır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Caner Cindoruk ile ayrıldılar haberlerine açıklık getiren Selin Şekerci, "Sürekli bizi ayırıyorlar, barıştırıyorlar. Öyle bir şey yok. Ben hiç sesimi çıkartmıyorum haberler karşısında. Bizi bir ayırıyorlar, bir barıştırıyorlar ama bizim ilişkimiz devam ediyor. Çok mutluyuz" dedi. Oyuncu, “Evlenmeyi düşünüyor musunuz” sorusuna “İnşallah kısmetse olur. Ben çok isterim ama şimdilik öyle bir düşüncemiz yok” yanıtını verdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: