Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın romantik paylaşımı!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı evlilik yıl dönümlerini bugün kutlamaya başladılar.

Magazin

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'nın romantik paylaşımı! Geçen sene sade bir törenle İtalya'da evlenen Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı çifti yıl dönümlerini kutlamaya başladı. Caner Erkin'in eşine olan aşkı her fotoğrafa adeta yansıyor.

Caner Erkin Instagram hesabında eşiyle evlendikleri kareyi paylaşarak "Geçen sene bugün en değerli varlığım oldun. İyi ki de oldun. Dünyadaki aşkların en güzelisin benim için sevgilim. '02.01.2017'" notunu düştü. Caner Erkin'in paylaştığı fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni aldı.


Caner Erkin'in bugün öğle saatlerinde Instagram hikayesinde evlendikleri fotoğrafın altına "Hayatıma girdin, dünyam oldun, seninle her şeye varım ben" yazarak eşi Şükran Ovalı'ya bir kere daha aşkını ilan etti. Erkin yaptığı paylaşımın ardından Şükran Ovalı'nın gelinlik fotoğrafını da paylaşarak "Aşktan öte" yazdı.


Caner Erkin'in paylaşımları ardından eşi Şükran Ovalı kayıtsız kalamadı. Şükran Ovalı Instagram hesabında "Geçen yıl bu zamanlar seninle bir ömre evet dedik iyi ki. Nice senelerimiz olsun aşkla. Seni Seviyorum" yazarak nikah törenlerinden fotoğraflarını paylaştı.


Şükran Ovalı, eşi Caner Erkin'in Instagram hikayesinde paylaşımlarına devam etmesine karşılık olarak romantik bir pozlarını ve nikahta çekilen bir fotoğrafını paylaşarak "Bir ömür aşkla" yazdı.Bunlarda ilginizi çekebilir: