Caner Erkin'in jestleri bitmiyor!

Hamilelik hediyesi olarak Şükran Ovalı'ya 1 milyon 750 bin liralık cip alan Caner Erkin, şimdi de 300 bin liralık arabayla doğum jestine imza attı.

Magazin

Caner Erkin'in jestleri bitmiyor! Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Caner Erkin, kızları Mihran Ela'yı ağustos'ta dünyaya getiren eşi Şükran Ovalı'ya doğum hediyesi için kesenin ağzını açtı. Erkin, eşine Mini Cooper marka bir araç hediye etti. Çift, önceki gün 300 bin liralık yeni araçlarıyla Sarıyer'de bir AVM'de görüntülendi.

ÖZEL PLAKA DİKKATLERDEN KAÇMADI

Lüks aracın plakasındaki 'Şükran' ve 'Mihran' isimlerinin son üç harfinin olması da dikkatlerden kaçmadı. Yeni doğan bebekleri için alışveriş yapan çift, objektifleri gülümseyerek selamladıktan sonra yeni araçlarına atlayıp evlerinin yolunu tuttu.


Erkin, doğum öncesinde de eşine 1 milyon 750 bin lira değerinde ve yine 'RAN' plakalı Escalade marka bir cip alarak da büyük bir jeste imza atmıştı.

Şükran Ovalı sütten mi kesildi?

Şükran Ovalı sütten mi kesildi?Şükran Ovalı ile Caner Erkin'in 'yatak' pozu!

Şükran Ovalı ile Caner Erkin'in 'yatak' pozu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: