'CANLI PARA'YA KATILAN KADINLAR DİKKAT!

Son günlerin ilgiyle takip edilen yarışmalarından biri olan "Canlı Para"da kadın yarışmacıları kötü bir sürpriz bekliyor. Özellikle yarışmaya etek giyerek katılan kadın yarışmacılar, yarışacakları stüdyo zemininin camdan yapılmış olduklarını gördüklerinde canlı yayın heyecanına bir yenisi daha ekleniyor. "Ya aşağıdan bana bakarlarsa..."

Magazin

'CANLI PARA'YA KATILAN KADINLAR DİKKAT! Yarışmanın yapıldığı platform zemininin tam ortasının şeffaf bir malzemeden yapılmış olması, yarışmaya etek giyerek katılan kadın yarışmacıları rahatsız ediyor.Yarışmaya katılmadan önce dikkat çekmeyen bu detay, canlı yayında gerçekle burun buruna geldiklerinde yarışma heyecanına "aşağıdan görünür müyüm" heyecanı da ekleniyor. Ve bu manzarayla karşılaştıklarında kendilerini otomatikman kamera alanının dışına çıkarıyorlar.


'1 milyon TL' ödüllü yarışmada, stüdyo malzemelerinin yarısında şeffaf ürünler kullanılmış. Örneğin, '1 milyon TL'nin bulunduğu masadaki açılır - kapanır kapaklar açıldığı anda, masa üzerinde bulunan paraların aşağı düşüşü canlı yayında izleniyor. Ve alt katta bekleyen görevliler aşağıya düşen paraları topluyorlar. Tam o sırada stüdyoda yarışan kadın yarışmacılar da aşağıdan bize bakarlar mı düşüncesiyle yer zemininin beyaz olan kısmına doğru kendilerini geri çekiyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: